Заклад професійної (професійно-технічної) освіти «Миколаївський центр професійної освіти»

  • Тиждень суспільно-гуманітарних дисциплін

    З метою підвищення інтересу до предметів суспільно-гуманітарних дисциплін, активізації пізнавальної діяльності та розвитку творчих здібностей здобувачів освіти з 25.03.2024 по 29.03.2024 року в Миколаївському центрі професійної освіти проходив тиждень суспільно-гуманітарних дисциплін.

    Під час проведення показових уроків, виховних заходів викладачі Корнієнко В.В., Бугайова Т.Л., Мала О.С., Божко Н.В., Крижова Л.О.,  Погосьян Т.С. продемонстрували глибокі знання матеріалу з навчальних дисциплін, майстерність володіння активними та інтерактивними методами та прийоми роботи на уроках. Протягом тижня в центрі панувала атмосфера піднесеності, зацікавленості, підвищеної активності та відповідальності.

    В понеділок 25.03.2024  у 281 групі, викладач історії Божко Наталія Віталіївна, провела історичну онлайн гру "Відкрий коробку"(Хрущовська відлига) під час якої здобувачі освіти узагальнили свої знання з розділу "Україна в умовах десталінізації". Відкривши коробку на вибір, здобувачі отримували питання різного рівня складності. Урок пройшов у гарній історичній атмосфері.

     
     

    25.03.2024. викладачем української мови і літератури Бугайовою Тетяною Леонідівною був проведений показовий урок української літератури у 181 групі з теми «Весь світ був як казка, повна чудес,  таємнича, цікава й страшна». Єдність буття природи і людини, картини життя і праці гуцулів, психологічне відтворення їхнього світогляду й світовідчуття в повісті М. Коцюбинського «Тіні забутих предків».

    Урок був проведений у формі подорожі з використанням інтерактивних методів та прийомів: метод «Кросенс»; флеш-картки «Літературний аналіз твору»; прийом «Звуковий імідж уроку»; інтерактивні вправи: «Філворд», «Літературознавчі нотатки», «Мітки діалектів», «Генератор ребусів», «Ланцюжок подій», «Влучний стрілець».

     
     
     

    27.03.2024 року викладач історії та права Корнієнко Вікторія Вікторівна у 348 групі провела Історичний Калейдоскоп з теми «Ніхто нам не збудує держави, коли ми її самі не збудуємо, і ніхто з нас не зробить нації, коли ми самі нацією не схочемо бути».

    Здобувачі освіти поринули в основні історичні етапи становлення державності України, взяли участь в інтерактивній вправі «Патріотичне кредо», удосконалювали вміння виражати власне ставлення до патріотизму, виконуючи вправу «Сенкан».

    Захід сприяв популяризації національної ідеї, самоідентифікації  особистості як громадянина суверенної, незалежної, правової держави, наповнив почуттям гордості за приналежність до української нації та особистої відповідальності за долю своєї держави й народу!

     
     
     

    У рамках тижня суспільно-гуманітарних дисциплін 27.03.2024 викладач української мови і літератури Крижова Лілія Олександрівна підготувала показовий виховний захід "місто Миколаїв - незламна фортеця Півдня". Мета:

    - закріпити знання здобувачів освіти про визволення Миколаєва;

    -сприяти формуванню свідомості здобувачів освіти про значимість перемоги для українського народу;-виховувати повагу, шанобливе ставлення до учасників війни, любов до рідного краю,  країни, а якій ми живемо та  прагнення бути патріотами своєї держави.

    29.03.2024. Викладач зарубіжної літератури Погосьян Тетяна Сергіївна зі 148-ю групою провели виховний захід "Герої нашого часу". Захід було проведено з метою  виховувати патріотичну свідомість на прикладах подвигів героїв АТО/ООС, героїв російсько-української війни;  розвивати бажання стати гідними громадянами України, формувати  у здобувачів освіти особистісні якості громадянина-патріота України, захисника Вітчизни.  

     
     

    29.03.2024 викладачем англійської мови Малою Оленою Сергіївною був проведений відкритий урок в групі 171 з теми програми «Чи Земля в небезпеці?»  та теми уроку «Причини природних катастроф». Викладачка реалізовувала на уроці такі змістові лінії, як «Екологічна безпека та сталий розвиток», «Здоров’я і безпека», ключові компетентності: спілкування іноземними мовами, основні компетентності у природничих науках і технологіях, інформаційно-цифрову, уміння вчитися впродовж життя, екологічна грамотність і здорове життя.  Протягом уроку здобувачі освіти повторили нову лексику за допомогою інтерактивної вправи на платформі Learning Apps, активізували нову лексику за допомогою читання текстів про причини катастроф (слайди презентації), дивилися відео «чи можуть тварини передбачати стихійні лиха?» та виконували вправу альтернативного вибору, дізналися про зв’язки між природними катастрофами, повторили граматичний матеріал «Умовні речення І типу», виконуючи вправу «Що слід робити суспільству?».

     
     
     
     
    розміщено: 29.03.2024