-
Запалимо свічку пам’яті
22 червня в нашому закладі було проведено заходи, присвячених Дню скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні.
Здобувачі освіти долучилися до інформаційних годин, тематичних бесід та виховних заходів «Пам’ятаємо заради майбутнього», під час яких ознайомилися з трагічними сторінками історії Другої світової війни та усвідомили важливість збереження історичної пам’яті.
Учні переглянули документальні матеріали, підготували тематичні виставки малюнків і фотоколажів, взяли участь у хвилині мовчання на знак шани до всіх, хто загинув у роки війни. Особливу увагу було приділено вихованню почуття патріотизму, поваги до подвигу захисників України та усвідомленню цінності миру.
Проведені заходи сприяли формуванню в молодого покоління відповідальності за збереження історичної правди, національної пам’яті та громадянської свідомості.
Пам’ятаємо минуле, щоб берегти майбутнє. Вічна пам’ять жертвам війни та шана всім, хто боронив і боронить нашу Батьківщину.
